Velkoobchodní spolupráce s vinotékami a vinnými sklepy

 

Vítejte na velkoobchodním portále, na kterém si můžete nakoupit řecké delikatesy, olivy a další pochoutky k vínu.

 

  • Oceníte stabilního velkoobchodního dodavatele do vinotéky?
  • Stáčíte ve vinotéce sudové víno, nebo prodáváte víno v bag in box 20 litrů?

 

Pak máme společné zákazníky. A díky velkoobchodní spolupráci, získáte potraviny, které se hodí nejen ke kvalitnímu vínu. I když do vinoték vozíme převážně originální delikatesy, jsme také zahraniční velkoobchod s řeckým vínem.

Najdete u nás oblíbené vína, které lidé na dovolené v Řecku popíjjí. Například polosladké víno Imiglykos, které si můžete od nás nakoupit v 5l bag in boxu, v bag in box 10l a bag in box 20l.

Našimi dlouhodobými partnery jsou mimo jiné velkoobchod s vínem Krobelus, velkoobchod s vínem Ráj vína, velkoobchod s vínem Staroveské centrum vína. Ale máme navázanou dlouhodobou spolupráci s mnoha vinařství a vinnými sklepy.

Řecké olivy a delikatesy jsme degustovali s víny různých českých a moravských vín. Kupříkladu s  vinným sklepem Čejkovice, vinařství velké Bílovice, vinné sklepy Mikulov, vinařství Znovín, Moravíno, Moravská banka vín, Templářské sklepy Čejkovice, Vinospolu. K mnoha sušším vínům se hodí olivy kalamata, které svou vyzrálostí doplní chuť vína. K lehčím posoluchým či poloslaným vínům se hodí zelené olivy s bylinkami.

 

Jaké olivy si zákazníci zamilovaly k vínu?

 

 

 Ceny a podmínky spolupráce sdělujeme pouze registrovaným obchodním partnerům. REGISTRACE

Registrace - tlačítko

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz