Každoroční starosti s firemními dárkovými balíčky?

 

S námi máte po starostech

 

 Připravit firemní dárky s předstihem, správně je zabalit a připravit na firemní akci, není jednoduché. Jste-li firma, které tuto akci pořádá každým rokem, stojíte před problémem, jak být originální či jaké balení pro firemní dárek vybrat a navíc jak se z toho nezbláznit.

 

 Banner 03 firemní dárkové kazety

 

Na výběr máte v zásadě ze tří možností:

  • Nakoupit prázdné dárkové koše, dárkové tašky a obalový materiál. Ve velkoobchodech sehnat co ještě zůstalo a pak doufat, že se vše zabalí a připraví do firemního předání.

 

  • Druhou možností, je požádat reklamní agentury, které vám vše připraví na klíč. Jenže nacenění zakázky, komunikace, domluva s externími dodavateli, příprava a zabalení často převýší hodnotu samotných darovaných balíčků. S tím, že se musíte vejít do částky pro daňový odpočet, to bývá další problém.

 

  • Třetí možností, je vybrat si dovozce kvalitních firemních dárků. Ať už to jsou potraviny, kosmetika, nebo jejich kombinace. Výhodou takového řešení, je ušetření nákladů na reklamní agentury, balící firmy a to se již nemusíme zmiňovat o problémech a starostech, které organizací zatíží pracovníky ve vaší společnosti. Díky tomuto řešení, dosáhnete kvalitnějších dárkových balení, snížíte náklady za zprostředkovatele a obsah balíčku bude obsahovat skutečně kvalitní zboží.

 

 Banner 01 dírkové blíčky

 

Pryč jsou doby, kdy jste oslnily zaměstnance či firemní partnery dárkovým balením vína. A to se již nezmiňujeme o balení firemních dárků, do všedních obalových materiálů, či kazet na víno. Existuje spoustu firem, které Vám nabídnou firemní víno, nebo tzv. „tiché víno“. Ale, co je na tom originálního?

 

Firemní dárkové koše

Firemní dárkové balíčky či firemní dárkové koše potřebují firmy ve více modifikacích. Jinak vypadají firemní balíčky pro zaměstnance s možností odpočtu daní, jinak musí vypadat firemní dárkové kazety pro vaše věrné zákazníky a jinak pro vašeho šéfa či VIP klienty.

Problémem bývá najít takovou firmu, které Vám nabídne ucelenou nabídku originálních firemních dárků a ještě uspokojí všechny požadavky, které s firemními dárky souvisí.

Málokterá firma umí zkombinovat originální firemní potravinové balíčky a originální dárkové kosmetické balíčky. Pakliže jste firma, která se nespokojí s nákupem ve velkoobchodu potravin či velkoobchodu kosmetiky, a chce mít dárky pro zaměstnance jiné, než má většina firem, pak pro vás máme řešení.

 Banner 02 firemní dárkové balíčky

 

Vánoční balíčky

Máte-li v plánu poděkovat zaměstnancům vánočními balíčky, či vánočním košem, tak najít něco nového, co nebude běžné v obchodech je náročný úkol.

Máte-li však firmu, které Vám umí dodat potraviny či delikatesy, které nejsou v síti supermarketů, máte u svých zaměstnanců zaručený úspěch. Takový vánoční dárkový koš, či dárkovou kazetu si zaměstnanec ponechá a bude se s ním chválit nejen své rodině.

Nabídnete-li zaměstnancům zvlášť vánoční balíčky pro muže a zvlášť balíčky pro ženy, určitě budete jedni z mála firem, které to dokážou.

Rozhodnete-li se spolupracovat s námi, dosáhnete toho, že za ceny, které jste v minulých letech dávali za tuctové firemní balíčky, dosáhnete originálních luxusních firemních vánočních balíčků nejen pro své věrné zaměstnance.

 Nechte nápady na firemní dárky na nás. Jsme velkoobchod řeckých delikates a potravin, které nenajdete v obchodní síti. Rovněž pro firmy vozíme originální dárkové kazety s kosmetikou, určenou jak pro muže, tak pro ženy.

Určitě si vyberete s desetitisíce kombinací, které jsme pro Vás připraveni připravit.

 

Banner 04 kosmetické balíčky

 

Chcete mít letos méně starostí s přípravou stovek či tisíců firemních balíčků?

 

• Registrujte se do velkoobchodu. Uvidíte ceny u produktů a velkoobchodní slevy. REGISTRACE

  • Zavolejte na tel: 725 917 376 a dozvíte se podrobnosti.

 

Více ZDE:

 

 

 
 
 
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz