Služba InfoMail

 

Co je služba InfoMail A INFOSMS?

 

Chápeme, že podnikat je časově náročné a je nutné vědět o všem, co Vám pomůže zvýšit zisk ve vašem podnikání. Právě proto, na základě „oprávněného zájmu“ automaticky registrujeme všechny nové obchodní partnery do informačního nástroje InfoMail a InfoSMS.

Díky tomu se můžete dozvědět o 14 denních akcích, do kterých dáváme plnohodnotné produkty s nejdelší exspirací, abyste si je mohli minimálně 1x za rok koupit výhodněji a mít tak na produktech větší marži, anebo z většího zisku vytvořit ochutnávku řeckých produktů. Do 14 denních akcí dáváme omezený počet produktů, aproto Vás chceme o akcích informovat prostřednictvím služeb InfoEmail a InfoSMS.

Dalším dobrým nástrojem jak získat zboží ve zvýhodněné krátkodobé akci je služba „Sledovat cenu“. Prostřednictvím této služby budete informování o tom, když bude jednotlivý produkt opět naskladněn, bude přidán do krátkodobé akce, nebo pokud cena klesne na požadovanou cenu, kterou si díky službě InfoEmail můžete stanovit.

 Tyto nástroje jsme připravili pro Vás, abychom Vám mohli poskytnout co nejlepší služby. Samozřejmě, že tyt o služby nemusíte využívat a můžete se ze služby jednoduše odhlásit.

V případě služby InfoMal je v každé patičce odhlašovací odkaz. Stačí kliknout na text „odhlášení“ a již další InfoMaily nebudete dostávat. Zůstanete přihlášení pouze v transakčních e-malech, ve kterých Vás informujeme o stavu objednávky, distribuční e-maily a e-maily souvisí z fakturací objednávky.

V případě služby InfoSMS se můžete kdykoli odhlásit odpovědí na SMS vyjadřující nezájem o službu. Například odpovědí „nemám zájem“.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz